tel. 690 609 929

Biokominki są lekkie i mobilne

Można je umiejscowić w wybranym przez siebie miejscu np. w centrum pokoju lub w sypialni

Biokominki – pozwól sobie na luksus

Chcesz mieć w domu coś fajnego, czego nie mają inni?
Biokominki nie zostały pozbawione funkcji grzewczych. Wydzielone ciepło nie jest tracone przez komin, lecz emitowane do pomieszczenia.

Oferta Biokominki

Biokominki są nowością na polskim rynku. Coraz częściej widujemy je w obiektach użyteczności publicznej takich jak hotele czy restauracje. W mieszkaniach są jeszcze rzadkością. Częstokroć powodem tego stanu rzeczy nie jest brak zainteresowania tym produktem, lecz brak odpowiedniej oferty/informacji oraz przeświadczenie, że biokominki są drogie i zajmują dużo miejsca.

Z myślą o tych wszystkich, którzy nie mogą mieć tradycyjnego kominka w domu, rozszerzyliśmy naszą ofertę o biokominki: wiszące i stojące, tanie i niedrogie, małe i duże. Montaż i użytkowanie są nieskomplikowane. Użytkowanie jest ograniczone tylko kwestią Państwa wyobraźni. Taras, pokój dzienny a może łazienka? Wszędzie tam biokominek znajdzie swoje zastosowanie. Miły nastrój i delikatne ciepło emitowane przez płomień. a może aromaterapia?

Oferujemy tylko trwałe produkty wytworzone w Polsce objęte gwarancją na 2 lata. Co najważniejsze biokominki oferowane przez nas posiadają bezpieczną biowkładkę, która zapobiega rozlaniu się paliwa w przypadku przewrócenia się biokominka.

Istotna informacja:
Strona kominsystem.pl wykorzystuje pliki cookies zgodnie
z Polityka Plików Cookies.X
Oblicz cene