Biokominek wiszący czy wolnostojący? Które urządzenie jest lepsze?

Szablon_800x560Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, rodzaju wnętrza a także jego stylu.

Biokominki wiszące najczęściej montowane są w salonach lub sypialniach. Znakomicie zastępują obrazy i świetnie tworzą ciepłą, rodzinną atmosferę. Nadają się do minimalistycznie urządzonych przestrzeni.
Produkty dedykowane do zabudowy zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej lub ze stali malowanej proszkowo, co w połączeniu z oryginalną kolorystyką innych materiałów sprawia, że pomieszczenie nabiera nowoczesnego wyglądu.

W przestronnych pomieszczeniach, w których ogień możemy podziwiać z pewnej perspektywy doskonale sprawdzą się biokominki wolnostojace. Występują one w różnych kształtach oraz wielkościach, od małych przeznaczonych do postawienia na stole czy szafce do znacznie większych podłogowych modeli. Największą zaletą tego typu urządzeń jest ich mobilność. W dowolnej chwili możemy je przestawiać według naszych potrzeb i uznania zarówno w domu jak i na zewnątrz. Rozkoszowanie się płonącym ogniem podczas wieczorów spędzanych na tarasie lub w ogrodzie może stać się najprzyjemniejszą częścią dnia.

Istotna informacja:
Strona kominsystem.pl wykorzystuje pliki cookies zgodnie
z Polityka Plików Cookies.X