Dlaczego Komin Systemowy

  • Komin systemowy zajmuje mniej miejsca w stosunku do komina budowanego metodą tradycyjną – nie zmniejszamy niepotrzebnie powierzchni mieszkalnej domu
  • Jest wykonany z materiałów ognioodpornych – odporny na pożar sadzy trwający do 1 godz.
  • Jest wykonany z materiałów kwasoodpornych – nie ulega degradacji pod wpływem kwasów, które znajdują się w spalinach
  • Jest uniwersalny – można stosować do niego wszystkie rodzaje paliw stałych i płynnych
  • Jest tani i szybki w montażu

Nasze systemy kominowe są wykonane z najlepszej klasy materiałów. Gwarantem jakości i trwałości rur ceramicznych (30 lat gwarancji) jest niemiecka firma HART KERAMIK, która od wielu pokoleń zajmuje się produkcją wyrobów ceramicznych.

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku posiadamy europejski certyfikat CE na cały, kompletny system kominowy. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się wiele firm, które informują Klientów o posiadaniu certyfikatu CE, jednak w rzeczywistości nie posiadają takiego certyfikatu lub posiadają certyfikat na jeden z podzespołów np. pustaki. Przed zakupem warto dokładnie sprawdzić czy sprzedawca w rzeczywistości posiada certyfikat na kompletny system kominowy.

Nasz magazyn posiada zawsze odpowiednią rezerwę asortymentu. Dlatego nie zdarzają się nam przestoje w dostawach. Jeśli dokonacie Państwo zamówienia, dostawa jest realizowana od ręki i komin dostarczany jest do Państwa w okresie 1 do 3 dni od daty złożenia zamówienia.

Istotna informacja:
Strona kominsystem.pl wykorzystuje pliki cookies zgodnie
z Polityka Plików Cookies.X