tel. 880 475 770

Oferta Biokominki

Biokominki są nowością na polskim rynku. Coraz częściej widujemy je w obiektach użyteczności publicznej takich jak hotele czy restauracje. W mieszkaniach są jeszcze rzadkością. Częstokroć powodem tego stanu rzeczy nie jest brak zainteresowania tym produktem, lecz brak odpowiedniej oferty/informacji oraz przeświadczenie, że biokominki są drogie i zajmują dużo miejsca.

Z myślą o tych wszystkich, którzy nie mogą mieć tradycyjnego kominka w domu, rozszerzyliśmy naszą ofertę o biokominki: wiszące i stojące, tanie i niedrogie, małe i duże. Montaż i użytkowanie są nieskomplikowane. Użytkowanie jest ograniczone tylko kwestią Państwa wyobraźni. Taras, pokój dzienny a może łazienka? Wszędzie tam biokominek znajdzie swoje zastosowanie. Miły nastrój i delikatne ciepło emitowane przez płomień. a może aromaterapia?

Oferujemy tylko trwałe produkty wytworzone w Polsce objęte gwarancją na 2 lata. Co najważniejsze biokominki oferowane przez nas posiadają bezpieczną biowkładkę, która zapobiega rozlaniu się paliwa w przypadku przewrócenia się biokominka.

Istotna informacja:
Strona kominsystem.pl wykorzystuje pliki cookies zgodnie
z Polityka Plików Cookies.X